Menu
Your Cart
Інгал
Новий -11 %
Інгал
490.00грн.
550.00грн.

Поставити питання про цей товар

Натуральний комплекс «Інгал» містить потужні компоненти, які мають сприятливий вплив при запальних процесах, пошкодженні тканин та сприяють нормалізації роботи сечостатевої системи. Застосування комплексу чоловіками дозволяє нормалізувати фізіологічний стан простати, сприяє зникненню дискомфорту, нормалізації сечовипускання та поверненню контролю над ним, відновлює нормальний рівень ПСА, знижує ризик ускладнень. Завдяки «Інгалу» чоловік знову починає почуватися сильним, отримує радість від життя та від своєї статевої належності.
Склад (капсула): екстракт ягід карликової пальми (Saw palmetto) – 200 mg (мг), індол-3-карбінол (3,3’-диіндолилметан) – 200 mg (мг), екстракт зеленого чаю (епігалокатехин-3-галлат (EGCG)) – 100 mg (мг), екстракт кори африканської сливи – 50 mg (мг), цинк (піколінат) – 30 mg (мг), вітамін В5 (пантотенова кислота) – 5 mg (мг), вітамін В6 (піридоксин) – 2 mg (мг), вітамін В2 (рибофлавін) – 2 mg (мг), селен (натрію гідроселеніт) – 50 µg (мкг), вітамін D3 (холекальциферол) – 10 µg (мкг); допоміжні речовини: аскорбат кальцію, магній цитрат, капсула желатинова.
Властивості компонентів
Екстракт ягід карликової пальми (Saw palmetto) – має сприятливий вплив при інфекціях сечовивідних шляхів та запальних процесах у сечовому міхурі, допомагає повному випорожненню сечового міхура. Активні речовини сприяють зняттю набряклості і зменшенню запальних процесів у передміхуровій залозі, нормалізації гормонального фону, мають протизапальні властивості. Ліпіди, що містяться в рослині, нормалізують природні функції яєчок та обмін тестостерону, тому екстракт ягід карликової пальми – необхідний компонент комплексів, що споживаються при порушеннях функціонування сечовивідних шляхів.
Індол-3-карбінол – сприяє гальмуванню активності рецепторів в уражених вірусом папіломи людини (ВПЛ) тканинах, підвищує активність ферментів печінки, які відповідають за дезінтоксикацію. Це потужний антиоксидант, який нейтралізує вільні радикали, здатний підтримувати регуляцію клітинного циклу. Рекомендований при профілактиці доброякісних новоутворень, в тому числі аденоми простати.
Екстракт зеленого чаю – він багатий на алкалоїди, кофеїн, теїн, теобромін, поліфенол, амінокислоти, ферменти, крім того має у своєму складі багато вітамінів, мінералів, амінокислот та ефірні олії. Сприяє нормалізації тиску, виведенню із тканин радіонуклідів, формуванню антиоксидантної дії, гальмуванню окислення органічних сполук, зменшенню швидкості утворення вільних радикалів, формуванню антиканцерогенної дії та антипроліферативної, тобто протипухлинної, дії. Має властивості, що дозволяють сповільнювати розвиток аденоми простати, позитивно впливають на енергетичний баланс клітин, сприяють збереженню молодості клітин.
Екстракт кори африканської сливи –сприяє зменшенню застою крові, набряку і запалення простати, стримуванню розвитку асептичного запалення, зупиненню процесу гіперплазії в передміхуровій залозі, перешкоджає надмірному зростанню фібробластів у простаті. Покращує функцію сечовидільної системи, підвищує еластичність сечового міхура, знижує частоту та полегшує процес сечовипускання.
Цинк (піколінат) є важливим мікроелементом, що входить до складу великої кількості ферментів, задіяних у різних біохімічних процесах організму. Бере участь у виробленні статевих гормонів та підвищує активність сперматозоїдів. Сприяє зменшенню гіперплазованої передміхурової залози. Пригнічує фермент, який контролює перетворення тестостерону на дигідротестостерон, тим самим підтримуючи його нормальний рівень. Піколінат цинку є найбільш біодоступною для організму формою цинку.
Вітаміни групи В (вітамін В5 (пантотенова кислота), вітамін В6 (піридоксин), вітамін В2 (рибофлавін) – покращують кровообіг та кровопостачання передміхурової залози та інших тканин, нормалізують тонус судин та судинні реакції, прискорюють регенерацію клітин, беруть участь в енергетичному обміні на клітинному рівні, в утворенні статевих гормонів та в сперматогенезі.

Селен (натрію гідроселеніт) – у чоловічому організмі відповідає за нормальну рухливість сперматозоїдів та їх кількість. Протидіє розвитку еректильної дисфункції та безпліддя, підвищує вироблення тестостерону. З чоловічого організму селен виводиться зі спермою, тому важливо не допустити його дефіциту. Маючи сильні антиоксидантні властивості, бере участь у зміцненні імунної системи організму.
Холекальциферол (вітамін D3) – один із основних вітамінів для чоловічого здоров'я, стимулює вироблення тестостерону, регулює нормальне енергопостачання та спалювання жирів в організмі, вироблення сперми та стабільний сексуальний потяг. Сприяє правильній роботі щитовидної залози, стабілізує гормональний фон, знижує ризик чоловічого безпліддя.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування – джерело індол-3-карбінолу, епігалокатехину та інших біологічно активних речовин; сприяє нормалізації функціонування сечостатевої та репродуктивної системи у чоловіків, відновленню процесів кровообігу і обміну речовин у передміхуровій залозі; сприятливо впливає на сечовиділення і фізіологічний стан простати; запобігає передчасному старінню організму; має м’які сечогінні та антиоксидантні властивості.

Рекомендації для споживання:
– часті позиви до сечовипускання, особливо вночі (зменшує у кілька разів прояви ніктурії);
– полегшення сечовипускання, поліпшення випорожнення сечового міхура та якості струменя (на фоні вживання препарату значно зменшується відчуття неповного випорожнення сечового міхура, струмінь сечі перестає бути слабким та уривчастим);
– відновлення тканин передміхурової залози;
– регуляція обміну статевих гормонів, тестостеронового обміну;
– підвищення лібідо;
– покращення якості сперми та сперматогенезу;
– антиоксидантна дія, забезпечення організму енергією, збереження молодості на клітинному рівні та на рівні органів;
– підвищення толерантності до фізичних навантажень.
Рекомендовано вживати: дорослим по 1-2 капсули на день до вживання їжі, запити водою.
Курс вживання – 30-60 днів. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. За рекомендацією лікаря курс вживання та дози може бути змінено. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітні, жінки, що годують немовлят, діти до 16 років.
Умови зберігання та термін придатності: зберігати в упаковці виробника в сухому приміщенні за температури від +1°С до +30°С та відносної вологості повітря не більше ніж 75%, строк придатності – 36 місяців з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Кінцева дата споживання «Вжити до» та номер партії вказані на упаковці. Дата виготовлення відповідає номеру партії.
Не є лікарським засобом.
Харчова цінність на 100 g (г): білки – 0,5 g (г), жири – 0, g (г), вуглеводи – 21,2 g (г). Енергетична цінність – 86,8 kcal (ккал).

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре