Згідно з дослідженнями британських вчених, в середньому на схуднення людина витрачає 31 рік свого життя, і при цьому у неї все ще залишаються сумніви щодо власної зовнішності. Щодо статистичних даних, привести себе в форму менше, ніж за тиждень, здається і зовсім нездійсненною місією.

Але насправді скинути докучливих 2-4 кілограми за 5-7 днів — цілком здійсненна задача! Розкриваємо ТОП-5 секретів швидкого схуднення.

12-годинне голодування

Звучить не зовсім привабливо, але це дійсно працює. Проіснувати 12 годин без їжі — не так вже й багато, як здається спочатку, але ефект при цьому досягається приголомшливий! Головне — голодувати доведеться не вдень, а під час сну. Отже, все, що слід зробити, це відмовитися від їжі протягом 12 годин в період між вечерею і сніданком. Перші 6 годин голодування повинні доводитися на неспання. Що ж буде відбуватися з організмом? На перетравлення вже наявної їжі організм буде витрачати перші вісім годин, а решта чотири години — на детокс, під час якого буде відбуватися, в тому числі, і спалювання жирів. Але не варто забувати, що навіть маленький перекус перед сном може сприяти більш тривалому процесу перетравлення їжі, і останньої потрібної стадії може не статися.

Глибокий сон

Нормалізувати рівень гормонів в організмі і допомогти природним чином прийти в форму допомагає тривалий і глибокий сон. Секрет в тому, що спати необхідно лягати до 11 години вечора і в повній темряві (тут на допомогу маска для сну), і як мінімум дві години до сну не користуватися гаджетами. Це сприятиме виробленню меланіну, який уповільнює процес старіння, а також регулюванню функції травного тракту.

Смузі-раціон

Рідка їжа — ідеальний варіант харчування під час екстреного схуднення. Смузі цілком зможуть задовольнити потребу організму в калоріях та енергії, і при цьому прискорюють спалювання жирів і метаболізм. Правильно складений коктейль обов'язково повинен включати екстракт ананаса, екстракт імбиру і екстракт крушини, що сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму, допомагає боротися з різними шкірними проблемами, зміцнює імунітет. Також корисними будуть екстракт зеленого чаю і екстракт ламінарії, що допоможе запустити процес спалювання шкідливих жирів, насичуючи при цьому організм вітамінами. Ці компоненти необхідно вживати саме у вигляді екстрактів, або виділеного концентрату з них для зручного застосування в потрібній кількості. Якщо вживати дані компоненти в натуральному вигляді — Вам доведеться з'їдати /випивати десятки кілограм фруктів і рослин, що часом досить складно зробити.

Чергування тренувань

Високоінтенсивні тренування необхідно чергувати з розслабляючими. Це дозволить не тільки позбутися від зайвої ваги, але і не пошкодити м'язи. Щоденні інтервальні тренування допомагають прибрати жирові відкладення, а також накачати м'язи, що значно прискорить спалювання жирів. Щоб в кінці тижня не відчувати біль при кожному русі, починати і закінчувати тренування слід розтяжкою.

Кава за годину до тренування

Іноді тренери радять не найочевидніші на перший погляд речі. Наприклад, за годину до початку тренування випивати по чашечці міцної кави (з кофеїном). Мета такого заходу — підвищити ефективність занять. Кава зарядить енергією і додасть необхідної бадьорості, що дозволить відчути себе на підйомі і докласти більше зусиль, ніж зазвичай. Як наслідок — спалюється більше калорій. Найкращим рішенням буде вживання саме зеленої кави, а точніше її екстракту. Оскільки вживаючи її в чистому вигляді, Ви ризикуєте отримати передозування кофеїном.

Найбільш зручним рішенням на практиці буде вживання суміші необхідних екстрактів разом з їжею.

За матеріалами інтернет-видання: medonet.pl