Незбалансований раціон харчування, погана екологія, хімічні речовини та консерванти, часта зміна партнерів, нерегулярне статеве життя - все це згубно впливає на чоловічий організм. За останні роки збільшилась кількість представників сильної половини людства, які турбуються за збереження свого чоловічого здоров'я, продовження молодості і фізичної привабливості. Для таких цілеспрямованих мужчин ми і підготували перелік семи дієвих порад:

1.Регулярная фізична активність

Займайтеся спортом, частіше ходіть пішки, намагайтеся рухатися якомога більше протягом дня. Вранці робіть зарядку, що допоможе зарядитися енергією на цілий день. Активний спосіб життя позитивно впливає на інтенсивність кровообігу і обміну речовин в передміхуровій залозі. Крім того, скорочення тазової мускулатури надає оздоровчий масажуючий ефект, а фізичні вправи регулюють внутрішньочеревний тиск, позитивно впливають на сечостатеву систему чоловіків.

2. Збалансований раціон харчування

Збалансоване харчування необхідно чоловікові для нормальної роботи всіх органів і систем, зокрема і для статевої системи. Разом з корисною їжею організм отримує будівельний матеріал для чоловічих статевих гормонів. Ось чому в їжі повинна бути присутньою адекватна кількість жирів, білків і вуглеводів, завдяки яким синтезується і головний чоловічий гормон - тестостерон. Важливим фактором є і споживання чистої води в необхідній кількості.

3.Підтримка рівня тестостерону

Гормон тестостерон має важливе значення для чоловічого здоров'я. Його нестача впливає на нервову і вегето судинну системи (безсоння, дратівливість, погіршення пам'яті, скачки тиску, пітливість), а також на працездатність, загальний інтерес до життя. Дефіцит цього гормону призводить до зменшення м'язової маси і зниження загального тонусу тканин, а також до збільшення кількості жиру і розвитку остеопорозу. Стежити за рівнем тестостерону і при необхідності регулювати його можна завдяки систематичному відвідуванню ендокринолога та уролога.

4.Регулярне захищене статеве життя

Фахівці рекомендують дотримуватися певної частоти інтимних відносин, яка підходить саме вам. Не варто намагатися ставити рекорди, але тривалі перерви в інтимному житті користі не принесуть. Пам'ятайте! Регулярний секс - профілактика багатьох застійних явищ в чоловічому організмі і набагато корисніше масажу простати. І головне, будь-який сумнівний статевий зв'язок - причина негайного звернення до фахівця! Відсутність симптомів не виключає зараження прихованими статевими інфекціями, які з часом можуть стати причиною серйозного статевого захворювання.

5.Відмова від шкідливих звичок

Про шкоду нікотину і алкоголю на організм людини не знає тільки ледачий. Проте багато хто ніяк не можуть зібрати всю свою волю і кинути ці шкідливі звички. Щодо нікотину - він спазмує кровоносні судини, погіршуючи харчування життєво важливих органів, а також знижує кровонаповнення статевого члена. Надмірне вживання міцного алкоголю не сприятиме збереженню чоловічого здоров'я. Однак пара келихів сухого вина, як наполягають французи, може бути навіть корисною!

6.Здача крові на онкомаркери після 45 років

Найнебезпечнішим поширеним урологічним захворюванням є рак передміхурової залози. Сучасна діагностика дозволяє визначити пухлинні процеси на ранніх стадіях або схильність до них, що допоможе вберегти не лише здоров'я репродуктивної системи чоловіка, а й саме життя.

7.Приміняти вітамінні комплекси для підтримки здоров'я сечостатевої та репродуктивної систем

В усьому світі користуються популярністю різні натуральні вітамінно-мінеральні комплекси для підтримки здоров'я людини. Як стверджують фахівці, не всі корисні елементи організм здатний засвоювати з продуктів харчування. Тому на допомогу нашому організму розробляються спеціальні додаткові вітамінні комплекси, спрямовані на профілактику тих чи інших захворювань, а також для відновлення організму після перенесених недуг, інфекцій. Для чоловічого організму також існує чимало якісних натуральних продуктів, які сприяють відновленню втраченого здоров'я. Необхідно лише постаратися знайти відповідний для себе препарат за складом, почати його застосування і отримувати задоволення не тільки від результату, але і від поступового наближення до нього.