Menu
Your Cart

Правила повернення і обміну товару

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», наш інтернет-магазин «Апіфітофарм» здійснює повернення та обмін продукції належної якості протягом 14 днів з моменту її покупки при дотриманні певних умов. Обміну та поверненню не підлягають товари зі списку, затвердженого постановою КМУ від 19.03.94 р № 172.

Обмін і повернення товару належної якості

Продукцію належної якості можна обміняти на аналогічну або повернути її в наш інтернет-магазин з подальшим відшкодуванням коштів.

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки, при дотриманні низки наступних умов:

  • продукту немає в переліку товарів, що не підлягають обміну та поверненню;
  • товар не був у вжитку;
  • збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики, пломби;
  • є товарний або касовий чек, інший документ, що підтверджує оплату цього товару.

У разі відмови покупця від товару належної якості, вартість доставки і зворотного відправлення сплачується покупцем.

Умови повернення товару неналежної якості

Згідно зі статтею 8 (частина 14) Закону України «Про захист прав споживачів», у разі виникнення сумнівів в якості купленого товару, він може бути підданий спеціалізованій експертизі (експертизу проводить споживач за свій рахунок). Обмін товару або повернення грошових коштів здійснюється тільки за результатами експертизи.

У разі виникнення проблем із товаром, зв'яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом (розділ Контакти) або напишіть нам, вказавши в темі листа «Повернення товару», і опишіть докладно проблему.